Tepelná čerpadla

Firmy

Obchodní název:HUMAD, spol. s r.o.
Sídlo:Hanácká 188/6   
 470 08 Liberec 8   
Tel:+420 482 777 269 Kontakt:Vladimír Veverka
Fax:+420 482 777 267 Mobil:+420 602 728 885
www.humad.cz  info@humad.cz
Prodej všeho materiálu a zařízení týkajících se chlazení a klimatizací,  prodej energ. úsporných a ekolog. systémů vytápění – tepelných čerpadel.

Články


Velký test tepelných čerpadel

Dlouhodobý a detailní test tepelných čerpadel prokázal, že kvalitní zařízení, která odebírají teplo ze země, dokážou v nových domech v průměru ušetřit 74 % energie na vytápění a ohřev vody. Naměřený průměrný roční topný faktor (SPF) se pohyboval v závislosti na zvoleném systému tepelného čerpadla a typu topného systému od 2,6 do 3,8. celý článek

Zemní plyn nebo telepné čerpadlo

Tuto otázku řeší v poslední době mnoho stavebníků, kteří se rozhodují jakým způsobem svůj plánovaný nový dům vytápět. Zatímco ještě v minulém století skoro každý, kdo měl k domu přivedený plyn, topil automaticky plynem, v dnešní době tomu tak už není. Za poslední roky vzrostla cena plynu o více než 50% a každý, kdo si nyní pořídí plynové topení musí počítat s tím, že během příštích 10 let utratí za plyn stejně peněz, jako by stálo velmi slušně vybavené nové auto.  Z tohoto důvodu se čím dál více stavebníků rozhoduje využít pro svůj dům výhod tepelného čerpadla a v současné době je touto technologií vybaveno více než 10 % nově stavěných domů. 

 celý článek

Tepelná čerpadla a klimatizace

Využívejte darovanou energii Moderní architektura klade v současné době vysoké nároky na přirozený a hospodárný způsob vytápění objektů. Moderní trendy vytápění objektů se zabývají stále více využitím tepelných zdrojů s vysokou účinností a obnovitelných zdrojů energie.
 celý článek

Inovovaná švédská tepelná čerpadla NIBE

Tepelné čerpadlo představuje moderní ekologický a ekonomický způsob vytápení a ohřevu vody. celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP