Okna a dveře

Články

Strana 1/1 >>

Jak správně vybrat povrch dveří? Stále populárnější jsou folie

Dveře se již dnes neliší pouze podle toho, zda se jedná o dveře vchodové či do interiéru. Na výběr je pestrá škála materiálů i povrchů, z nichž některé již dokáží například věrně imitovat strukturu dřeva. Jak vybrat ten správný povrch dveří do vašeho domova?

 celý článek

Bezfalcové dveře se hodí nejen do moderních interiérů

Modernímu bydlení v posledních letech dominují především minimalismus a čisté linie. Kromě nábytku či výmalby pak takové módě stále častěji podléhají i jinak primárně funkční prvky interiéru. U dveří se například tento trend promítl v rostoucí popularitě tzv. bezfalcových dveří.

 celý článek

Dotace na zateplení i pro repasovaná okna

Zateplení, izolace a úspory energií  jsou stále opakující se slova dnešní doby. Jedna z možností, jak kvalitně a efektivně zateplit za rozumné peníze, je metoda zateplení všech typů oken, dveří a ostatních prosklených ploch, které u bytů, domů nebo chat můžeme najít.  celý článek

Obecné zásady při výběru oken

Kvalitu oknu dodávají zcela rozhodujícím způsobem sklo a rám. A vezmeme-li na vědomí, že sklo s požadovanými vlastnostmi lze užít pro okna dřevěná, plastová i hliníková, mají na konečnou podobu okna a jeho jakost největší vliv právě tři jmenované materiály, z nichž se zhotovují okenní profily.  celý článek

Jak zateplovat původní okna?

Tato otázka má naštěstí řešení, kterým lze výrazně snížit tepelné ztráty, a přitom na několik let nezruinovat rodinný rozpočet. Většina lidí, kteří dobře neznají problematiku zateplování, se mylně domnívá, že celé zateplení oken spočívá především v utěsnění mezer mezi rámy a křídly oken. Tato úprava samozřejmě nemalou měrou přispívá ke snížení úniků tepla, ale rozhodně není dostačující. celý článek

Dveře, které nemají hořet, nebo jen velmi pomalu

Hovoříme-li o požáru objektu, musíme na příčiny jeho možného vzniku myslet již při projektování a technické přípravě staveb, technického díla. S tím souvisí i problematika protipožárních uzávěrů.

 celý článek

Zapravení ostění okna nebo dveře

Rozhodujete se vyměnit či nově osadit okna nebo dveře a hledáte řešení, jak poté docílit dobře zapravené a hladké stěny? Sáhněte po materiálu, který vám usnadní vaši práci.

 celý článek

Předokenní rolety

Předokenní rolety se ve stále větší míře stávají oblíbeným doplňkem našeho obydlí spojeným s ochranou majetku a úsporou nákladů na vytápění v zimních a klimatizaci v letních měsících. Jedná se o investici, která se majiteli rozhodně vyplatí!

 celý článek

Elegantní a moudré řešení bezpečnosti oken

Právě jste dokončili úklid po výměně oken a těšíte se, jak letos na zimu a energie vyzrajete?
Ale ouha. Včera vykradli vaše známé. Vlezli jim do bytu oknem. A co teď?
 celý článek

Novinka: Okna a dveře z profilů Stavona Dynamic

U nás i v dalších evropských zemích s podobným nebo chladnějším podnebím, jsou standardem pro výrobu oken pětikomorové systémy se stavební hloubkou 70 mm. Stavona, spol. s r.o. České Libchavy, jeden z významných výrobců plastových oken a dveří je na český trh dodává v produktových řadách Trend, Master, Aplaus a Intensiv. Zmíněné výrobní řady mají prakticky totožné tepelně izolační i mechanické vlastnosti, liší se však v designovém zpracování profilů. Letošní novinkou je šestikomorový systém Dynamic, se stavební hloubkou 90 mm určený především pro nízkoenergetické domy. Moderní, z tradice vycházející systém s konstrukčním provedením pro dokonalou energetickou bilanci.
 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP