Kuchyně

Články


Keramika v kuchyni

            Keramika je materiál, který provází lidstvo odedávna. Snad proto nám téměř splývá s představou přírodního materiálu. Všechny ty malé i velké hrnce, umyvadla i veliké zásobní nádoby na obilí, olej či víno vydržely v podstatě funkční stovky let. Není divu, že se v různých obměnách ke keramice stále vracíme.

 celý článek

Trendy v kuchyňském nábytku

Již delší dobu je mezi výrobci kuchyňského       nábytku využíván trend širokých spodních skříněk s velkokapacitními zásuvkami. To co v nedávné minulosti rozhodlo o prosazení zásuvek a výsuvů ve spodních skříňkách kuchyňských linek namísto dvířek a za nimi vestavěných polic, byla ergonomie pohybu uživatele a možnost optimálního využití úložného prostoru.

 celý článek

Stará už nechce sloužit

Samozřejmě že řeč není o „staré“ - k výměně životní partnerky bychom si nikdy netroufli vás nabádat, nýbrž o staré lednici. V jarní nabídce obchodů je jich nespočet druhů a značek a my bychom rádi přispěli k získání vašeho přehledu dřív, než se vypravíte na nákup.
 celý článek

Kdo je dnes na řadě s mytím nádobí?

Pokud tato otázka patřila k nočním můrám, které vás provázely od dětství, určitě jste zvažovali, zda si domů nepořídit myčku nádobí. Možná jste se již rozhodli, myčka vám stojí v kuchyni a doma se hádáte maximálně o to, kdo z ní vyskládá umyté nádobí – což je oproti jeho ručnímu umývání docela příjemná práce. Nebo koupi myčky teprve zvažujete a přemýšlíte, zda se vám její pořízení vyplatí, a pokud ano, podle čeho vybrat tu správnou.
 celý článek

Krok za krokem k nové kuchyni

Je pro vás vaše kuchyně příliš malá? Zdědili jste kuchyň po babičce, ale dnes už by to chtělo něco modernějšího? Tak s chutí do toho. Naplánujte si vaši novou kuchyň a těšte se na to, až se váš sen stane skutečností. A aby všechno dobře klaplo, přijměte prosím několik rad do začátku.
 celý článek

Řeč barev

Pokud už máte jasnou představu o tom, jak bude vaše kuchyně velká a které elektrické i mechanické spotřebiče budete v budoucnu potřebovat, čeká vás ještě jedna důležitá volba: aby vaše kuchyň byla nejen vhodným místem ke zhotovování a přípravě jídel, ale i místem souladu a harmonie, místem, kde se bude celá rodina ráda setkávat a kde prožije mnoho krásných chvil.
 celý článek

Středočeská klatba na drtiče potravinových odpadů

Člověka až zaráží, jak se dějiny opakují a jak „vládcové světa“ znovu a znovu vrší stejné chyby, jako dělali ti před nimi. Jakákoliv novinka, která až příliš dobře splňuje potřeby lidí je už od počátku podezřelá a zaslouží si zašlapat v samém zárodku. Tento obecný úvod vám má přiblížit situaci, ve které se nyní nacházejí drtiče potravinových odpadů.
 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP