Interiéry

Firmy

Komerční název:stylový dřevěný nábytek
Obchodní název:UNIS-N®, spol. s r.o.
Sídlo:Havlíčkova 447   
 264 01 Sedlčany   
Tel:+420 318 820 307 Kontakt:Tereza Stiborová
Fax:+420 318 864 525   
www.dreveny-nabytek.cz www.unis-n.cz  info@unis-n.cz
Výroba nábytku ze 100% smrkového a borového masivu pro chalupy, sruby, hotely a pensiony. Povrchová úprava přírodními vosky.  

Články

Strana 1/9 >>

Samsung NaviBot S nejchytřejší a nejsamostatnější robotický vysavač na trhu

Nový vylepšený robotický vysavač Samsung NaviBot S zajistí skutečně bezproblémový úklid. S výškou pouhých 8 cm
a prostřednictvím mnoha zcela samostatných funkcí se na úklid domácnosti můžete doslova už jen dívat.

 celý článek

Samsung představuje nové členy oblíbené rodiny praček s technologií Eco Bubble

Pračky EcoBubble nabízí vynikající výsledky dokonce i při praní ve studené vodě, šetří energii a jsou šetrné k jemným tkaninám. Nyní mohou zákazníci využívat všech jedinečných vlastností technologie Eco Bubble i ve velkoobjemové pračce na 12 kg nebo v 8kg pračce se zkrácenou hloubkou.

 celý článek

Chladničky Samsung Série G prostorné, úsporné a elegantní

Chladničky Samsung Série G využívají nejnovější inovace v oblasti optimálního skladování potravin a chladících technologií. S největší kapacitou pro uchování potravin ve své třídě stále dosahují úspornosti A+++.

 celý článek

Jak správně vybrat povrch dveří? Stále populárnější jsou folie

Dveře se již dnes neliší pouze podle toho, zda se jedná o dveře vchodové či do interiéru. Na výběr je pestrá škála materiálů i povrchů, z nichž některé již dokáží například věrně imitovat strukturu dřeva. Jak vybrat ten správný povrch dveří do vašeho domova?

 celý článek

Bezfalcové dveře se hodí nejen do moderních interiérů

Modernímu bydlení v posledních letech dominují především minimalismus a čisté linie. Kromě nábytku či výmalby pak takové módě stále častěji podléhají i jinak primárně funkční prvky interiéru. U dveří se například tento trend promítl v rostoucí popularitě tzv. bezfalcových dveří.

 celý článek

Bezfalcové dveře se hodí nejen do moderních interiérů

Modernímu bydlení v posledních letech dominují především minimalismus a čisté linie. Kromě nábytku či výmalby pak takové módě stále častěji podléhají i jinak primárně funkční prvky interiéru. U dveří se například tento trend promítl v rostoucí popularitě tzv. bezfalcových dveří.

 celý článek

Co dokáže osvětlení MYWHITELIGHT

Zdroje světla (i LED a také úsporné žárovky) dnes dokáží vydávat nejen studené bílé, ale také teplé a příjemné žluté světlo, které má v obytném interiéru širší využití, hlavně u výkonového osvětlení. Studená barva se uplatní více při podsvícení, doladění, zvýraznění. celý článek

Zásady pro optimální hoření v krbu

...aneb jak správně topit

Optimální topení – jak jednoduché, ale i složité současně! Pro uživatele, který vyrůstal vedle krbu či kamen, je topení přirozené. Nový uživatel se pořízením krbu teprve učí rozumět tajům a zákonitostem hoření.

 celý článek

Podlaha vytápěná zadarmo není scifi

Vytápěné podlahy… hodně přemítané téma, nad kterým je třeba zamyslet se selským rozumem! Začneme od Adama.  Naši prapředci odjakživa žili bez bot na holé zemi. Primitivní boty začaly vznikat až kolem roku tři tisíce př.n.l. a objevovaly se jen v bohatých vrstvách šlechty. Chudí lidé chodili bosi a nohy si v zimě omotávali vydělanou kůží, později používali plátno v dlabaných dřevácích.  Zkrátka teplota lidské nohy byla vždy ovlivněna teplotou země – podlahy v daném podnebí. Tento fakt je v lidském těle zakódován a případná velká změna tělu nesvědčí. celý článek

Postele ve třetím tisíciletí

Moderní ložnice
Postel je nejlepším vynálezem lidstva a nejdůležitějším kusem nábytku  v ložnici. Skříň a prádelník může nahradit  šatna, noční stolek  police zavěšená na zdi nebo k čelu lůžka, které může, ale  nemusí být součástí postele. celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2019 GOLEM GROUP