Hypoteční úvěry

Články


Být či nebýt, hypotéka či ne

Jak získat na svůj stavební záměr finanční zajištění? Tuto otázku si jistě položí nejeden z budoucích stavebníků, či spíše až na výjimky téměř každý. Ve světě je nejběžnějším způsobem jak získat potřebné prostředky na nákup rodinného domu nebo bytu bezesporu hypoteční úvěr. Přestože dnes s hypotečními úvěry jsou v České republice spojeny dosud nejnižší úrokové sazby, tak stále ještě panuje mezi lidmi určitá nedůvěra k tomuto produktu. V současné době nabízí hypoteční úvěry celkem devět peněžních ústavů.
 celý článek

S hypotékou se i ten nejkrásnější sen o bydlení stává realitou

Postav dům, zasad´ strom a vychovej syna, říkali naši předci. Pravdou zůstává, že po bydlení ve vlastním stále touží i většina současníků. A k pořízení domu či bytu využívá hypotéky. Díky nízkým úrokovým sazbám a úvěrům šitým na míru na ně totiž dosáhne stále větší počet lidí. celý článek

Jak na hypotéku? Snadno a rychle!

Zvážili jste všechna pro a proti a rozhodli se pro hypoteční úvěr, který vám umožní bydlet ve vlastním domě či bytě. Aby všechny administrativní záležitosti proběhly hladce a banka vaši žádost o hypotéku vyřídila během několika dnů, je třeba mít především správné doklady.
 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP