Vyřešte vytápění a větrání jedním tahem

BĚŽNÁ OKNA ZAJIŠŤUJÍ ÚČINNÉ VĚTRÁNÍ SVÝMI SPÁRAMI. POKUD JE UTĚSNÍTE, UŠETŘÍTE. ALE POKUD JSTE ZÁROVEŇ NEVYŘEŠILI VĚTRÁNÍ, HROZÍ VAŠÍ DOMÁCNOSTI VYŠŠÍ VLHKOST, HROMADĚNÍ CO2 ČI PLÍSNÍ. POKUD MÁTE ZDROJ TEPLA, KTERÝ ZÁVISÍ NA VZDUCHU Z MÍSTNOSTI, MŮŽETE POČÍTAT S DALŠÍ KOMPLIKACÍ – OHEŇ NEBUDE MÍT VZDUCH K HOŘENÍ.

Společnost Schiedel si uvědomila souvislost provozu lokálních spotřebičů a větrání v nově stavěných i rekonstruovaných domech. Vyvinula dva systémy, které každý po svém předcházejí výše zmíněným problémům – komínový systém Schiedel ABSOLUT a systém řízeného větrání Schiedel AERA.

Komínový systém ABSOLUT vyniká těsností, odstraňuje tepelné mosty a zabezpečuje přívod spalovacího vzduchu přímo do spotřebiče. Vzduch pro spalování není tedy nutné přivádět do místnosti. ABSOLUT má dva oddělené průduchy – tepelně izolovanou šachtu pro přívod vzduchu a vlastní univerzální komínový průduch pro odvod spalin.

Větrací systém Schiedel AERA zabezpečuje automatickou výměnu vzduchu v celém domě. Větrá, když je to třeba, a tam, kde je to třeba – v kuchyni, když vaříte, v ložnici, když spíte. Nepotřebuje žádnou asistenci, takže když přijedete třeba z týdenní dovolené, přivítá vás doma příjemné prostředí.

Více informací vám rádi podají ve společnosti Schiedel na telefonu 326 999 011, www.schiedel.cz.

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP