Venkovní pohoda i v chladných dnech

Kdo by neměl rád teplé večery s posezením na terase u kávy či grilování, nebo při návštěvě zahrádky Vaší oblíbené restaurace. Počasí však není vždy přívětivé a tak si s příchodem sychravých dní kávu raději vypijeme v teple svého domova. Pokud však rádi odpočíváte na terase a chcete si tento způsob relaxace co nejvíce prodloužit, pořiďte si na svou terasu tepelný zářič.

Infračervené tepelné zářiče neohřívají, stejně jako sluneční paprsky, vzduch, ale působí přímo na lidi a předměty. Díky této vlastnosti nedochází k úniku tepla vzduchem a jsou tedy velmi úsporné.

V současné době se setkáváme se dvěma systémy, plynovými nebo elektrickými infračervenými zářiči.

U plynových infračervených zářičů je největším problémem komfort obsluhy spojený s výměnou těžkých probanbutanových láhví, vysoké provozní náklady a pak také v současné době velmi diskutovaný problém se zplodinami.

Nejmodernějším trendem ve vytápění venkovních prostorů jsou elektrické infračervené zářiče. Jsou kompaktní, bezhlučné, nevýří prach a neprodukují škodlivé emise. Mezi jejich největší přednosti patří okamžitá provozuschopnost, kde během sekundy pracují na 100% výkonu a teplo sálají na přesně určené místo – vytápíte tak pouze prostory, které chcete, jen ve chvíli, kdy chcete. Při výčtu výhod nelze opomenout také bezobslužný provoz a možnost komfortního ovládání jedním stisknutím vypínače, pomocí časovače nebo sofistikované automatické ovládání pohybovým čidlem. Elektrické  infračervené zářiče lze snadno nainstalovat na stěnu, na strop nebo pro mobilní použití na přenosný stojan.  

 Ing. Aleš Kaderka, Agida, s.r.o.

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP