Solné jeskyně - to nejlepší pro vaše zdraví

Solná jeskyně SILESIA WELLNESS SYSTEM je nejnovějším originálním způsobem využití kamenné soli a soli z Mrtvého moře pro účely rehabilitace, rekondice, prevence a ochrany zdraví.

V jeskyni panuje specifické mikroklima, které je charakteristické výjimečnou bakteriologickou čistotou vzduchu, který je nasycen částicemi minerálů obsaženými v soli. Kromě záporné ionizace, která blahodárně působí na člověka, je vzduch v jeskyni obohacen částicemi jódu, draslíku, vápníku, hořčíku, selenu, brómu a mnohými dalšími prvky. Terapie probíhá po dobu 45 minut na velmi pohodlných polohovacích lehátkách, při příjemné relaxační hudbě, která napomáhá celkovému uvolnění a relaxaci. V jeskyni je nainstalován také systém světelné terapie, která má taktéž kladný vliv na celkovou dobrou kondici organizmu. Použití teplých barevných odstínů působí povzbudivě a naplňuje nás novou energií. Na druhé straně studené barvy uklidňují smysly a zlepšují náladu. Do solné jeskyně se vchází v oblečení, v recepci každý klient obdrží jednorázové návleky na obuv.

Pobyt v solné jeskyni působí podpůrně při léčbě mnoha onemocnění, zejména:
- dlouhodobé onemocnění nosu, hrdla a hrtanu
- astma
- onemocnění dýchacích cest
- dlouhodobé a opakující se záněty
- chronické záněty průdušek
- kožní onemocnění (lupénka, záněty kůže, alergie, ekzémy)
- srdeční onemocnění a poruchy oběhového systému
- poruchy metabolizmu
- žaludeční a dvanácterníkové vředy
- alergie různého typu
- poruchy nervového systému (deprese, stres, stavy úzkosti, únavy, neurózy)
- snížená imunita
- snížená funkce štítné žlázy
- vysoký krevní tlak

V případě hyperfunkce štítné žlázy, nádorových onemocnění, klaustrofobie, akutních zánětlivých stavů a tuberkulózy je nutná konzultace návštěvy solné jeskyně s ošetřujícím lékařem.

Jelikož solné jeskyně jsou vynikajícím zařízením pro prevenci zdraví, stávají se rovněž zajímavým produktem z hlediska podnikatelských aktivit. Společnost SILESIA Servis s.r.o. nabízí zájemcům o výstavbu solných jeskyní profesionální montáž a dodání solných jeskyní na klíč. Zajišťujeme komplexní služby, poradenství, záruční i pozáruční servis. Naše jeskyně jsme schopni přizpůsobit i náročným požadavkům našich klientů.

VÝSTAVBA SOLNÝCH JESKYNÍ NA
KLÍČ SILESIA Servis s. r. o.

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2019 GOLEM GROUP