KDYŽ ZMIZÍ BOLEST, JE OPĚT DŮVOD K ÚSMĚVU

Nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie (NPM) umí mnohem více než jsme předpokládali. Aby tato metoda mohla  ukázat své možnosti, potřebuje ke svému působení dostatek času. Na specializovaném pracovišti se zaměřujeme především na bolesti a špatnou hybnost zad, kyčlí, kolen a ramen.

Klienti absolvují nadstandardní  cyklus jehož délka se řídí podle závažnosti poškození pohybového aparátu, případně jiného problému. Aplikace probíhá na ambulanci nebo doma se zapůjčeným či zakoupeným aplikačním přístrojem. Lze předpokládat, že chronické problémy zrály do bolestivého stavu několik let, mnohdy několik desítek let, a proto je logické, že je nelze vyřešit za pouhé minuty.

 

ZÁKLAD ÚSPĚCHU JE MOŽNOST DLOUHODOBÉHO APLIKOVÁNÍ

Pojišťovny vzhledem k omezené kapacitě rehabilitačních pracovišť a vysokému počtu nemocných hradí pouze několik 20 až 30minutových aplikací. Proti desítkám let zhoršování stavu postaví v nerovném boji pouhých 10x30 minut, tj. 5 hodin, kdy tělu vytvoří prostředí, ve kterém je schopno začít „opravovat“ poškozené tkáně. Tento krátký čas může pomoci k částečné úlevě, ale neumožní docílit podstatnou regeneraci. Magnetoterapie totiž ovlivňuje nejzákladnější biochemické děje probíhající v našem těle každou Nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie (NPM) umí mnohem více než jsme předpokládali. Aby tato metoda mohla  ukázat své možnosti, potřebuje ke svému působení dostatek času. Na specializovaném pracovišti se zaměřujeme především na bolesti a špatnou hybnost zad, kyčlí, kolen a ramen. sekundu našeho života.  Zlepší průchodnost cév, vazbu kyslíku, přesun a zpracování živin a odchod škodlivin. Pokud  tkáně opakovaně pročišťujeme a vyživujeme může nám to přinést velkou úlevu. Myslíme-li to se zájmem o eliminaci svých problémů vážně, je potřebné vytvářet podmínky vedoucí k regeneraci a ústupu bolestí alespoň několik týdnů či měsíců. Magnetoterapii je možné využívat celé roky jako dlouhodobou pomoc.

 

NPM - BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ - NAPLŇUJE NADĚJE NEMOCNÝCH

Řadě klientům, kteří podle našeho doporučení ovlivňovali několik měsíců karpální tunely,  pomohla dlouhodobá aplikace NPM bez operace vrátit jemnou motoriku ruky. Zmrzlá ramena, mnohdy několik let medikamentózně léčená bez většího efektu, se podařilo přivést díky  NPM k  plné hybnosti. Největším překvapením pro nás byl klient, který žil 10 let s jednou ledvinou a po celou dobu měl výrazně zvýšené hodnoty kreatininu, což  ukazuje, že osamocená ledvina nezvládá plně svoji funkci. Po prvním roce pravidelného používání magnetoterapie se přiblížil k normě a po třech letech se dostal do normálních hodnot. Jeho ledvina se zregenerovala natolik, že z velké části převzala práci za ztracenou ledvinu. Stejně důležitá je možnost dlouhodobého využívání magnetoterapie u poruch prokrvení, zejména u diabetických nohou, u vysokého tlaku, u revmatických onemocnění (artritidy, m.Bechtěreva), u artróz. Sportovce potěší účinnost u zánětů šlach, tenisových loktů i hojení zlomenin, obraženin a různých  úrazů. Překvapivá je rychlost ústupu otoků , křečí a hojení popálenin či proleženin.

 

Každý občan ČR má navíc možnost aplikovat tuto metodu přímo v domácnosti.

                                                                                                                            Autor: Libuše Černá

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2019 GOLEM GROUP