ELK - Nová dimenze bydlení

Dlouholetá zkušenost a vysoká kvalita ELK vstoupila na český trh s dřevěnými montovanými domy.

Montované rodinné domy koncernu ELK patří v Evropě již 27 let k těm nejlepším, což může dosvědčit již více než 40 000 spokojených zákazníků.  Jsou nabízeny nejenom v různých architektonických stylech a velikostech, ale především ve vynikající kvalitě.

V současné době se jedná o základní nabídku cca 200 typů rodinných domů ve standardním provedení. Všechny domy ELK mají jedno společné a to  vysokou kvalitu provedení a vynikající  tepelně izolační vlastnosti, vycházející ze šířky obvodové stěny 29 cm s koeficientem prostupu tepla U = 0,16 W/m2K a to již ve standardním provedení ! Ke kvalitě domů ELK také přispívá vlastní výroba okenních i dveřních prvků a to jak ze dřeva a   plastu, tak i  ze dřeva s hliníkovým opláštěním.

 

Dalším společným rysem pro všechny stavby, realizované firmou ELK je rychlost a efektivita  výstavby za předem dohodnutou pevně stanovenou cenu. ELK každý svůj projekt  kompletně koordinuje a to od architektonické koncepce až po předání domu na klíč.

 

Montované domy ELK

 

Od roku 2006  nabízí ELK  montované domy i na českém trhu. Během několika měsíců  byly v České republice postaveny a otevřeny již tři  vzorové domy a to:

 

1. Dům "Comfort 124" situovaný v Plané nad Lužnicí.  Tento dům je se svými třicetišesti variantami konstrukčního řešení momentálně nejprodávanějším domem koncernu ELK v Evropě.

 

2. Dům "Country 151", postavený   v Národním stavebním centru EDEN 3000 v Brně (areál vzorových domů vedle výstaviště BVV). Do série domů "Country" patří 5 různých typů domů  od bungalovu až po dvoupodlažní provedení s různými variantami střech.

 

3. Dům "ELK.ARTE“, který si zájemci mohou také prohlédnout v Národním stavebním centru EDEN 3000 v Brně.  Jedná se o „vlajkovou loď“ koncernu ELK.

 

 

Dům ELK-ARTE - designed by Pininfarina

 

S domem ELK-ARTE přináší Pininfarina své designérské nápady také do světa montovaných dřevěných domů. Výsledkem této snahy  je nový dům ELK na nejvyšší úrovni, integrující  vytříbený osobitý styl s příjemnou pohodu bydlení a zároveň i špičkovou kvalitou v oboru montovaných  dřevostaveb.

 

ELK-ARTE si každého získá nejenom svým vyjímečným designem, ale i neobyčejnou nabídkou svých tvarů. Dynamické vedení linií, které vzniká členěním střechy, šestiúhelníkovým rodinným centrem a obytnými moduly  je zvýrazněno dvoubarevnou fasádou a velkými prosklenými stěnami.

 

Základním principem domu je možnost variabilního uspořádání vnitřního prostoru, kdy mohou být vzájemně kombinovány různé  obytné moduly podle individuálních představ zákazníků. Tímto novým inovačním přístupem k řešení a uspořádání vnitřního prostoru vznikl dům, splňující i nejnáročnější požadavky těch, kteří v něm bydlí. Z toho také vyústila jedinečná architektura, která  předurčuje  nové standardy ve výstavbě rodinných domů.

 

Dům ELK-ARTE - dům otevřený Vašim nápadům

 

Interiér domu je charakteristický svou neobvykle velkou půdorysnou plochou, doplněnou vysokými místnostmi a tím velkorysou nabídkou vnitřního prostoru. Vyvážené proporce a promyšlený půdorys garantují útulné a harmonické obytné prostředí. Dům ELK-ARTE v sobě spojuje perfektní kombinaci otevřeného prostoru i soukromí. Rodinné centrum nabízí volnost a otevřenost, přilehlé obytné moduly naopak garantují rodičům i dětem dostatek odpovídajícího soukromí.

 

 

Společnost ELK a.s. nabízí všem svým zákazníkům vedle tuzemské výroby v nejvyšší kvalitě zejména know-how renomovaného evropského výrobce dřevěných montovaných domů s dlouholetou tradicí a zkušenosti s výstavbou domů v Rakousku v Německu a ve Švýcarsku.

 

Více informací naleznete na www.elk.cz.

 

 

 

 

 

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP