Aquabary Rosana

Nemáte peněz a času nazbyt? Chcete žít zdravě? Stojany na velkoobjemové barely s pitnou pramenitou vodu spojí obojí a vy budete spokojeni.

V západních a severských zemích jsou takzvané aquabary samozřejmostí v každé domácnosti, ve firmách i v obchodech. Stojany s barely jsou komfortem, o který byste se neměli nechat připravit. Firma Rosana nabízí hned několik typů aquabarů, různých velikostí a designů.

Výhody aquabarů?
• Cenová dostupnost.
• Pohodlí dodávky až do domu a s tím spojená úspora času.
• Oproti PET lahvím je garance oběhu barelů, jejich likvidace tak nezatěžuje životní prostředí.
• Pomáhají udržovat pitný režim celým rodinám. Dostatek tekutin je totiž pro nás organismus velice důležitý!

Nedostatek tekutin způsobuje dehydrataci organismu. Optimální denní množství tekutin jsou 2 – 3 litry. Pokud se pohybujete v horku, těžce pracujete nebo sportujete, musíte mít k dispozici vody víc. Denní dávku vody byste měli rozložit na celý den po menším množství. Je obtížné dodržet pitný režim, ale pokud budete mít v kuchyni po ruce stojan s vodou, stálý zdroj teplé i studené, bude se Vám dařit do organismu dostatek tekutiny dodat. Ušetříte spoustu času, nebudete muset jezdit do hypermarketů a nakupovat vodu v PET lahvích. V nabídce firmy Rosana jsou i nejmenší aquabary na světě, které jsou určeny nejen do panelákových kuchyní. Další výhodou je rozvoz vody k Vám domů nebo do kanceláře zdarma!

Základem je voda
Základem pitného režimu mají být nekalorické nápoje, nejlépe pramenitá voda. Právě firma Rosana patří k největším domácím distributorům velkoobjemových barelů s pramenitou vodou. Stojany s barely jsou komfortem, o který byste svou rodinu neměli připravit. Na výběr je několik typů aquabarů, různých velikostí a designů. Pomocníka při dodržování pitného režimu uvítají i vaše děti, snadno se totiž mohou samy obsloužit - napouštět studenou i teplou vodu. Nemusíte mít obavy, přístroje jsou vybaveny pojistkou proti opaření.

Vybrat si můžete z mnoha nabízených aquabarů. Pro vaší rodinu bude ideálním typem JD16T, vysoký 39 cm. Pořídíte ho za skvělou cenu 1.199 Kč bez DPH, při odběru tří barelů vody měsíčně. Infolinka 844 111 127 , www.rosana.cz.

Zdravá voda z Kokořínska
Rosana patří k největším domácím distributorům velkoobjemových barelů s pramenitou vodou, kterou stáčí v CHKO Kokořínsko. Moderní stáčecí linka je plně automatizovaná, barely jsou plněny vodou bez kontaktu s lidskou rukou a uzavírány patentovanou zátkou. Ta se otevírá až při nasazení na stojan. Voda tak vydrží čerstvá a nezávadná více než měsíc. Odpadají tedy obavy z toho, že se voda bude kazit. Aquabar se stane užitečným doplňkem vaší kuchyně a službou, na kterou si zvyknou všichni členové vaší rodiny.

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2019 GOLEM GROUP