Bytové domy

Články


Nízkoenergetické domy

Dolní Měcholupy se stávají centrem nízkoenergetického bydlení

Developerská společnost JRD zahájila v lednu 2008 stavbu největšího nízkoenergetického bytového areálu v České republice. Komplex, který bude stát v ulici Na návsi v Dolních Měcholupech, nabídne 43 bytových jednotek ve velikosti 1 + kk až 4 + kk. Plánované dokončení stavby je na jaře roku 2009.

 celý článek

Domy chráněné zemí a ekosídliště jižní Chlum Zlína

Co jsou domy chráněné zemí? Jde o pasivně-solární stavby, kde důležitou roli v tepelné bilanci hraje obklopující zemina osázená vegetací. Rodinné domy tohoto typu se staví od 70. let především v USA a dosahuje se v nich průměrné tepelné spotřeby kolem 15 kWh/m2 rok, tj. 3,3 x nižší i proti přísné evropské normě pro nízkoenergetické stavby, při současném zvýšení komfortu bydlení. Kromě mimořádné energetické úspornosti se tyto domy vyznačují dalšími přednostmi:
 celý článek

Rekonstrukce bytového jádra v panelových domech

V úvodním díle seriálu o koupelnách se zaměříme na tu část, kdy nás přestala defi nitivně bavit odřená vana, umakartový vzhled naší koupelny a pračka zabydlená leta v kuchyni, jejíž místo v našich představách tak elegantně nahradí myčka nádobí. Pohodlně usazeni na sedačce popouštíme uzdu své fantazii a představujeme si koupelnu našich snů. Aby se sny mohly proměnit ve skutečnost si nejdříve musíme ujasnit několik požadavků, které na oázu rodinné hygieny máme:
 celý článek

Stropní podhledy

Firma PORTAS, jednička na renovace v Evropě, vstupuje v České republice již desátým rokem, do podvědomí zákazníků nejinovativnějšími možnostmi renovací kuchyní, dveří, zárubní, schodů, koupelnového nábytku a kryty topných těles na míru. Její heslo „dobré zachováme – nové vytvoříme“ se stalo krédem nejen všech třiceti odborných závodů v celé České republice, ale i všech ostatních pěti set odborných závodů v celé Evropě.
 celý článek

PRIMA a.s., Hradec Králové úspěšný regionální developer bytových domů

PRIMA a.s., Hradec Králové je developerská firma orientovaná na výstavbu bytových domů, která v září 2004 oslavila desetileté jubileum od svého vzniku. Za tuto dobu postavila a prodala přes 350 bytových i nebytových jednotek, je typickým regionálním developerem, který své originální projekty realizoval na domácím hřišti v Hradci Králové a v krkonošském rekreačním středisku Harrachov.
 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP