Bazény

Články


Výrobce laminátových bazénů

Pokud jste se rozhodli vybudovat si na zahradě zapuštěný rodinný bazén, jistě předpokládáte, že tento krok v sobě skrývá nejen větší investici, ale také rozsáhlejší stavební zásah do vašeho pozemku...
 celý článek

Bazény, bazény, bazény

Plovárnou mého srdce, tedy srdce dětského, byla plovárna v Třebechovicích pod Orebem. Na Divoké Orlici. Budova šaten stála na kůlech, byla dřevěná, do půlkruhu k odpolednímu slunci obrácená, natřená byla žlutými a modrými barvami. Písek na malé pláži byl jemný, přejemný a krásně žlutý. Voda byla někdy zakalená, někdy čistá, podle toho jak a kde pršelo. Když jsem poprvé četl Vančurovo Rozmarné léto, jako bych byl na této plovárně.
 celý článek

Koupání po celý rok aneb jak si prodloužit sezonu

Za letních teplých dní by asi jen málokdo odmítl bazén v blízkosti svého obydlí. Jen tak vyjít ven a skočit přímo do vody... Ale jakou část roku využíváme bazén a plaveme si jen tak pod širým nebem?
 celý článek

Splněná přání 2

Jsem často na cestách a vzpomínám na své blízké. Když jsem s rodinou, chci, aby byla pohoda. Volba bazénu byla správná. Pokud to počasí dovolí, scházíme se u bazénu, kde najdeme všichni pohodu, osvěžení a hlavně jsme spolu. Vsadili jsme na tradici, kvalitu a profesionalitu firmy A+M Borovnička, výrobce bazénů. Neváhejte a zkuste to i vy. Bazény A+M Borovnička - to je kvalita, do které si můžete skočit.
 celý článek

Splněná přání

V minulém čísle Abecedy bydlení jsme vám poradili, jak začít budovat nový bazén. A to od přípravy stavební jámy až po konečné úpravy. Nyní se blíží zima a my bychom vám rádi nabídli pomoc v tom, jak bazén zazimovat a chemicky vyčistit. Ten, kdo si pořídil bazén od firmy AM Borovnička, má po starostech – ta mu nabídla zastřešení a vyčištění bazénu automaticky.
 celý článek

Koupání doma a v pohodě od firmy TVpool

Přestože člověk je tvor suchozemský, cítí se i ve vodě jako ve svém živlu. Nejen proto se koupání těší takové oblibě. Není to jen prostředek sloužící k očistě, ale především zdroj uvolnění, radosti a pohody.
 celý článek

Plastové bazény - jaké jsou?

Čas od čas se zpochybňuje vhodnost použití polypropylenových bazénů. Jako zpracovatel tohoto materiálu považujeme za nutné uvést některé zveřejněné informace na pravou míru. Jako zpracovatel tohoto materiálu považujeme za nutné uvést některé zveřejněné informace na pravou míru. Polypropylen je plast používaný od padesátých let minulého století. Postupným vývojem (modifi kací etylenem) bylo dosaženo materiálu s velmi dobrými fyzikálně-mechanickými vlastnostmi až do teploty –25 °C. Tyto vlastnosti, měřené předními evropskými zkušebnami, mohou výrobci dokladovat a dokazují, že polypropylen kopolymer není křehký a při nízkých teplotách dosahuje dokonce lepších vlastností než některé typy laminátů.
 celý článek

Laminátové bazény

Bazény vyrobené ze sklolaminátových kompozitů se vyznačují několikanásobně vyšší životností než bazény plastové nebo bazény z PVC fólií. Této vysoké životnosti je dosaženo právě díky skloubení výborných vlastností skleněného vlákna a syntetických termosetových pryskyřic. celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP